Łopatki do psich odchodów

Szufelki jednorazowe

ADMOPOL - jedyny pełnoprawny producent opatentowanych przez nas szufelek jednorazowych / łopatek jednorazowych / kupozbieraczy.

Jeżeli chcesz od razu przejść do naszego sklepu z łopatkami do odchodów, kliknij tutaj LINKWitamy wszystkich klientów na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Jesteśmy producentem szufelek / łopatek jednorazowych. Szufelki służą do zbierania psich odchodów np: podczas spacerów, koło budy, w kojcu, lub w ogrodzie. Łopatki jednorazowe posłużą również do zbierania wymiocin, smarów, płynnej smoły, farby, silikonu itp. Szufelki / łopatki jednorazowe mogą również posłużyć do nakładania karmy, smarów, tawotu i podobnych substancji, lub przydać się w przemyśle farmaceutycznym, gastronomicznym itp., gdzie liczy się jednorazowość i niska cena. Dzięki szufelkom pozbierasz odchody zwykłe, jak i te rzadsze....Szufelki jednorazowe doskonale nadają się do sprzątania kocich kuwet, lub do sprzątania odchodów kota w ogrodzie i innych miejscach.  W terrariach; usuwając odchody gadów, płazów, lub szczurów, myszy i innych gryzoni. Można również usuwać odchody ptaków trzymanych w klatkach.Szufelka jest na tyle wytrzymała że może unieść ok. 0.5kg. Jest na tyle sztywna, że może usuwać nawet zaschnięte w trawie odchody (np: poprzez używanie mocnego rogu szufelki). Szufelki są dostępne bez woreczków na odchody, lub z woreczkami. Tworzą wtedy zestaw do sprzątania psich kup (szufelka jednorazowa + woreczek). Jedni preferują szufelki z woreczkami w zestawach, a inni preferują same szufelki, pozostawiając wybór i ewentualne zaopatrzenie się w woreczek osobom używających szufelek.Łopatka jest bardzo kompaktowa i z powodzeniem mieści się w tylnej kieszeni spodni, lub kurtki, oraz w torebce. Wychodząc na spacer z czworonogiem nie musisz już nosić ze sobą wielkich, nieporęcznych plastikowych kupozbieraczy, które i tak przedziurawiają woreczki.... a na to już trzeba uważać ;)Użyj i wyrzuć razem z odchodami. Nigdy więcej wielkich, nieporęcznych  i przybrudzonych kupozbieraczy, lub brudnych i brzydko pachnących plastikowych nieekologicznych szufelek wielorazowego użytku. Nasze szufelki są ekologiczne, wykonane z w pełni biodegrawalnego i odnawialnego materiału, a nie ze szkodliwych i zaśmiecających środowisko plastików.Nasze szufelki jednorazowe mają ochronę prawną w Polsce i za granicą, dlatego wszelkie wzornictwo i podrabianie jest zabronione i ścigane przez prawo. Oryginalne łopatki / szufelki jednorazowe są tylko od nas.Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś.

Zdjęcia naszych łopatek do zbierania psich odchodów i czyszczenia kocich kuwet

W zestawie znajduje się 100 łopatek jednorazowych i 100 woreczków biodegradowalnych na odchody. Wystarczy na 3 miesiące nawet dla 5ciu psów!!

Jak widać na zdjęciu, woreczek na odchody jest dość duży, dlatego mamy ułatwione zadanie, nawet dla dużych ładunków....

Łopatki do odchodów są pakowane na płasko. Wystarczy 1 szybki ruch i łopatka jest złożona i gotowa do zbierania odchodów.

Jednorazowe łopatki do zbierania odchodów są nowoczesnym i ekologicznym rozwiązaniem, służącym do sprzątania po naszych psach i kotach. Czysto, ekologicznie i bez brzydkich zapachów